Žijete v Brně a chcete se naučit cizí jazyk?

Chcete se naučit jazyk, se kterým již delší dobu bojujete, nebo začít s novým úplně od začátku? V naší jazykové škole v Brně Vám to půjde samo! Ať už Vás to táhne k světově známým a rozšířeným jazykům jako je angličtina s němčinou, nebo se chcete naučit exotičtější jazyk jako japonštinu, u nás máte dveře otevřené.

Jakou nabídku jazyků máme?

U nás si na své přijde vskutku každý – nabízíme kurzy světově rozšířených jazyků, jakými jsou angličtina, francouzština, němčina, španělština či ruština, jejichž znalost se Vám bude hodit v každodenním životě. Vyučujeme však také méně rozšířené jazyky, např. japonštinu, čínštinu, arabštinu, vietnamštinu, novořečtinu, norštinu či italštinu.

Jak výuka probíhá?

V naší jazykové škole si můžete vybrat, jestli se chcete jazyk naučit v rámci skupinového kurzu nebo individuální výuky. Skupinové kurzy probíhají v časové dotaci 90 minutová hodina/týden v předem domluvených časech a navštěvuje je cca 4-8 studentů.

Individuálních kurzů se účastníte pouze Vy a lektor, který Vám bude přidělen do 5 dnů po odeslání žádosti o kurz. Čas, intenzita i zaměření kurzu je tak čistě na Vás a na Vaši domluvě s lektorem. Můžete ho využít např. pro rozšíření slovní zásoby, která se Vám bude hodit v práci, nebo pro přípravu na složení jazykové zkoušky.


Jazykovka Pelican v Brně navíc poskytuje také firemní kurzy, které mohou sloužit jako příjemný benefit pro Vaše zaměstnance (a tím pádem i pro Vás) či intenzivní kurz ročního pomaturitního studia. To slouží především pro studenty, kteří v předešlém roce ukončili středoškolské studium, ale účastnit se ho mohou také ostatní.

Své si u nás najdou také cizinci, kteří se chtějí naučit česky. V naší škole se mohou účastnit intenzivního ročního kurzu češtiny, který probíhá v rámci akademického roku každý všední den 4 hodiny denně. Vaše jazyková úroveň tak bude během roku stoupat rapidní rychlostí!

Ať se již rozhodnete pro jakýkoliv z kurzů, u všech (kromě pomaturitního studia) si můžete rovněž vybrat jestli se chcete vzdělávat formou face 2 face, online či kombinovanou. Pokud se rozhodnete pro formu face 2 face, budete mít lekce v učebnách naší školy, která sídlí v samém centru Brna. V prostorách celé školy je k dispozici wifi připojení a můžete si u nás udělat i čaj nebo kávu.

Kdo Vás bude učit?

Naše škola disponuje kvalifikovanými lektory s řadou zkušeností s výukou, kteří k učení přistupují zábavně, interaktivně a moderně. Ztráta motivace Vám u nás tak nehrozí a jazyk se perfektně naučíte! V případě zájmu se u nás můžete učit jazyky také s rodilými mluvčími.


Pokud byste měli jakékoliv doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat skrze telefonní číslo či e-mail, kontakty naleznete na našich webových stránkách. A nebo se za námi stavte rovnou osobně v kanceláři jazykovky Pelican ve středu Brna.

Publikováno: 10. 11. 2023

Kategorie: Osobní rozvoj

Autor: Aneta Hrubá