Skladové a logistické služby pro váš e-shop vyřeší isklad

Zaznamenali jste v posledních dvou letech rapidní nárůst objednávek na vašem e-shopu, nemáte dostatek personálu či skladovacích prostor anebo jste se rozhodli pro rozšíření produktového portfolia na e-shopu, avšak nemáte dostatečné kapacity k vyřízení všech objednávek? Od toho jsme tady my, abychom vám pomohli s vaším podnikáním. Váš jediný úkol bude spravovat svůj e-shop a postarat se o to, aby byly informace o produktech špičkové a aktuální.

Jaké služby isklad poskytuje?

Isklad je společnost nabízející skladové prostory pro zboží, které prodáváte na svém e-shopu. Silnou stránkou je také logistika, která je v rámci jednotlivých balíčků taktéž zajištěna. Skladovací prostory, které nabízíme, jsou čisté a bezpečné, taktéž na logistické služby, které jsou poskytovány našimi logistickými partnery, se budete moci spolehnout.

Rozšiřte své podnikání a pojďte s dobou

Je jasné, že pokud chcete v dnešní době v podnikání růst, je nutné jít s dobou a neustále poskytovat zákazníkovi služby, které očekává. Jednou z očekávaných služeb je rychlé a 100% dodání objednávek, které jsou na vašem e-shopu realizovány. Po výběru balíčku, který je závislý na objemu objednávek v rámci jednoho měsíce, vám aktivujeme intuitivní online software EGON, pomocí kterého budete sledovat vše, co se u nás děje.

Od předání zboží do našich rukou až po doručení objednávky zákazníkovi

Jakmile převezmeme zboží od vás, po jeho zvážení, změření, načtení EAN kódů a přípravě produktových fotografií, jej umístíme na náš sklad. Poté se můžeme těšit na první objednávku, která bude připravována k expedici ihned poté, co nám EGON sdělí, že jej máme skladem. Poté zboží pečlivě zabalíme, do krabice přidáme různé letáky, dárky či reklamní předměty – cokoliv si budete přát. Jakmile převezme logistická služba balíček, doručí jej tam, kam patří. Vy se jen můžete těšit z dalších a dalších objednávek, které budou rychle expedovány ke spokojenosti vaší i zákazníkovi.

Publikováno: 20. 07. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Lucie Soukupová