Rozbitý telefon? Mirotel vám ho rychle opraví

Poškozený telefon dokáže pořádně znepříjemnit život. Ať už se jedná o prasklý displej, nefunkční tlačítko, nebo celkovou poruchu, bez telefonu se v dnešní době cítíme ztraceni. Naštěstí existuje řešení - servis mobilu Pardubice a Praha!

Firma Mirotel se specializuje na opravy mobilních telefonů a chytrých hodinek všech značek. S více než 10 lety zkušeností a širokou nabídkou náhradních dílů vám Mirotel pomůže s jakýmkoli problémem.

Co Mirotel nabízí?

Opravy Apple Watch: Mirotel byl první společností v ČR, která nabízela výměnu rozbitého skla Apple Watch. V současnosti zvládnou vyřešit téměř všechny opravy těchto chytrých hodinek.

Opravy iPhone a iPad: Mirotel používá pouze kvalitní náhradní díly od ověřených dodavatelů z Číny, takže si můžete být jisti, že váš iPhone nebo iPad bude opraven jako nový. Na všechny opravy Apple poskytuje Mirotel záruku 12 měsíců.

Opravy Samsung: Mirotel používá 100% originální náhradní díly pro opravy telefonů Samsung, takže váš telefon bude po opravě fungovat jako před poruchou.

Opravy Xiaomi: Mirotel nabízí kvalitní servis i pro populární telefony Xiaomi.

Opravy Huawei: I když se prodej telefonů Huawei snížil, Mirotel stále nabízí kvalitní servis a náhradní díly pro tuto značku.

Proč si vybrat Mirotel?

Zkušenost: Mirotel má více než 10 let zkušeností s opravami mobilních telefonů a chytrých hodinek.

Kvalita: Mirotel používá pouze kvalitní náhradní díly od ověřených dodavatelů.

Záruka: Na všechny opravy Apple poskytuje Mirotel záruku 12 měsíců.

Dostupnost: Mirotel má kamenné pobočky v Praze a v Pardubicích a současně nabízí svoz z celé ČR.

Co dělat před návštěvou servisu?

Rozbitý telefon sice může vyvolat paniku, ale zachovat klid je důležité. Než svůj telefon svěříte do péče odborníkům v Mirotelu, můžete udělat pár kroků, které celý proces usnadní:

Zálohujte si data: První a nejdůležitější věc je ujistit se, že máte zálohovaná všechna důležitá data – kontakty, fotky, videa, zprávy a další soubory. Většina telefonů nabízí možnost zálohování do cloudu nebo na externí disk. Pokud si s tím nevíte rady, technici v Mirotelu vám rádi pomohou.

Zdokumentujte poškození: Pokud je to možné, vyfoťte si prasklý displej, nefunkční tlačítka nebo jiné poškození. Toto může být užitečné pro diagnostiku problému a pro případné reklamace.

Sestavte si seznam potíží: Sepište si seznam všech problémů, které váš telefon má. To pomůže technikům rychle identifikovat závadu.

Připravte si příslušenství: Pokud máte k telefonu originální nabíječku, sluchátka nebo jiné příslušenství, vezměte je s sebou do servisu.

Zjistěte si záruční dobu: Pokud je váš telefon ještě v záruce, zkuste se informovat, jestli daná závada spadá pod záruční opravu. V takovém případě byste mohli využít bezplatný servis u autorizovaného prodejce.

Další služby společnosti Mirotel:

Kromě oprav nabízí Mirotel i další služby, které se vám mohou hodit:

Výkup použitých telefonů: Máte starý telefon, který už nepoužíváte? Mirotel vám ho odkoupí za férovou cenu.

Prodej příslušenství: Nabízejí široký výběr ochranných krytů, fólií na displej, externích baterií a dalšího příslušenství pro váš telefon.

Poradenství: Pokud si nejste jisti, co s vaším poškozeným telefonem dělat, technici v Mirotelu vám rádi poradí.

S těmito tipy a informacemi o službách společnosti Mirotel budete mít jistotu, že váš rozbitý telefon bude brzy zase plně funkční!

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: Podnikání

Autor: Terezie Vopršalová